Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 02 по 04 січня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 02 по 04 січня 2019 року

02.01.-04.01.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації

02.01.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

11.00

Тематичний захід «Життя присвячене свободі» до 110 - річчя від дня народження Степана Бандери (приміщення Миргородської районної бібліотеки для дітей).

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю голови райдержадміністрації Коваленка Ю.М.

03.01.

09.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

10.00

Нарада при начальнику відділу культури і архіву Миргородської райдержадміністрації з керівниками закладів культури району «Про підготовку до відзначення в районі Дня Соборності України» (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

15.00

Нарада з питання функціонування транспортної інфраструктури та дорожнього господарства району у зимовий період.

04.01.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Гра - вікторина «Дивосвіт різдвяних свят» (приміщення Миргородської районної бібліотеки для дітей).