Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 03 по 09 червня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 03 по 09 червня 2019 року

03.06.-07.06.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

03.06.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб

11.00

Участь голови райдержадміністрації у зборах з територіальної оборони.

04.06.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан надання медичних послуг  КНП "Миргородська центральна районна лікарня" в умовах реформування закладів охорони здоров'я.
  2. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій.
  3.  Про роботу виконкомів Гаркушинської та Дібрівської сільських рад зі зверненнями громадян відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування".
  4. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки,надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

11.00

Екологічна прогулянка «Я мрію жити в чистому місті» до Всесвітнього Дня навколишнього середовища;

05.06.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

12.00

Екологічний барометр «Озирнись! Зупинись! Поміркуй!» до Всесвітнього Дня навколишнього середовища;

(приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки)

17.00-18.00

"Гаряча" телефонна лінія за участі голови райдержадміністрації Коваленка Ю.М.

06.06.

10.00

Засідання робочої групи з питання контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

11.00

Районна комісія з питань надання матеріальної допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями за рахунок коштів районного бюджету

13.00

Читання вголос «І кіт учений казки тихенько муркотів» до 215 років від дня народження Олександра Пушкіна;

07.06.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А. на території Ромоданівської сільської ради

11.00

Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

09.06

14.00

Ланцюжок дружби «У дружбі наша сила» до Дня друзів;

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                         В.М.Хоменко