Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 05 по 07 березня 2018 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 05 по 07 березня 2018 року

05.03.-07.03.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

05.03.-07.03.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

05.03.

Районний огляд конкурс театральних колективів (Миргородський центр естетичного виховання).

06.03.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан виконання завдань територіального центру соціального обслуговування щодо надання соціальних послуг жителям району.

2. Про стан розрахунків сільгосппідприємств району по орендній платі за використання земельних паїв за 2017 рік.

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій.

4. Про роботу відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, виконкому Зубівської сільської ради зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

5. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації       Коваленком Ю.М.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Виїзне засідання членів атестаційної комісії «Вивчення досвіду вчителів, які атестуються» ( Комишнянська ЗОШ І – ІІІ ст.).

14.00

Святковий концерт «Для Вас, жінки, наші пісні» (Миргородський районний будинок культури).

06.03.-09.03.

Тематичні заходи з нагоди річниці дня народження Т.Г.Шевченка (Миргородська центральна районна бібліотека).

07.03.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Виїзне засідання членів атестаційної комісії «Вивчення досвіду вчителів, які атестуються» (Петрівцівська ЗОШ І – ІІІ ст.).

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                           О.В.Гуржій