Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 05 по 09 лютого 2018 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 05 по 09 лютого 2018 року

05.02.-09.02.

08.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

05.02.-09.02.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

05.02.

10.00

Нарада з питання поводження з твердими побутовими відходами.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про виконання місцевих бюджетів Миргородського району по доходах у 2017 році, проблемні питання щодо надходження податків та зборів і шляхи їх вирішення.

2. Про стан розрахунків сільгосппідприємств району по орендній платі за використання земельних паїв за 2017 рік.

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій.

4. Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

5. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації       Коваленком Ю.М.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

06.02.

Семінар – практикум керівників гуртків  станції юних туристів на базі Гаркушинської СШ.

06.02.

Окружні змагання з техніки пішохідного туризму на базі Гаркушинської СШ.

06.02.

Участь в обласних змаганнях з лижних гонок ( м.Зіньків).

07.02.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

10.30

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю заступника голови райдержадміністрації Гуржія О.В.

08.02.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Зуєвецької сільської ради головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

10.00

Участь в обласних зональних змаганнях з волейболу (дівчата) м.Миргород).

13.00

Виїзна нарада з питання функціонування Миргородської централь ної районної лікарні.

09.02.

10.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Остапівської сільської ради першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

11.00

Нарада з питання організації проведення І етапу Всеукраїнської військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

10.02.

15.00

Творчий звіт Хомутецького сільського будинку культури «Я тобі, мій рідний краю, серцем вірним присягаю» у рамкам відзначення 95-річчя утворення Миргородського району.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                 В.М.Хоменко