Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 05 по 09 серпня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 05 по 09 серпня 2019 року

05.08.-09.08.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації.

05.08.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

06.08.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про виконання місцевих бюджетів Миргородського району по доходах та стан фінансування заробітної плати, розрахунків за енергоносії бюджетних установ району за І півріччя 2019 року.

2. Про стан ранньої діагностики візуальних форм онкологічних захворювань в районі та заходи щодо її покращення.

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій

4. Про роботу виконкомів Хомутецької, Біликівської сільських рад зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

5. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

07.08.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації Хоменка В.М.

08.08.

11.00

Засідання комісія з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету.

09.08.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

14.00

Нарада з питань функціонування Миргородської ЦРЛ.

10.08.

16.00

«Обжинки» (приміщення Савинцівського сільського будинку культури).

18.00

День села «Моє село душі моя колиска» (майданчик перед Хомутецьким сільським будинком культури).

11.08.

11.00

Участь в обласному огляді-конкурсі фольклорних ансамблів, народних музик, гармоністів та бандуристів «Чиста криниця» (с.Більськ Котелевського району).