Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 06 по 09 червня 2017 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 06 по 09 червня 2017 року

06.06.-09.06.

08.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

06.06.-09.06.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

06.06.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан роботи щодо раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм допомоги.

2. Про стан виконання Комплексної Програми підвищення ефективності і надання вторинної (спеціалізованої медичної допомоги у Миргородській центральній районній лікарні у 2016 – 2020 роках.

3. Про діяльність центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

4. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій.

5. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

07.06.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

09.30

Засідання районної комісії з питань надання матеріальної допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями за рахунок коштів районного бюджету.

10.00

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету.

10.00

Виїзд робочої групи з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

08.06.

09.00

Нарада з питання підготовки до відзначення в районі Дня Конституції України.

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

14.00

Засідання районної комісії з питань передачі в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних ділянок.

09.06.

09.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                              В.М.Хоменко