Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 08 по 11 січня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 08 по 11 січня 2019 року

08.01.-11.01.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації

08.01.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

11.00

Музична година «І важко жити на землі усім, хто має крила» (до 70-річчя від дня народження М.Луківа) (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

09.01.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Методичний діалог учителів географії та економіки «Використання ІКТ у освітньому процесі, переваги та проблеми» ( Петрівцівська ЗОШ).

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю першого заступника голови райдержадміністрації Фесенка В.А.

10.01.

09.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Біликівської сільської ради головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

15.00

Нарада з питання функціонування транспортної інфраструктури та дорожнього господарства району у зимовий період.

11.01.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Великобайрацької сільської ради першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

11.00

Коментоване читання «Квіти від жар-птиці»  до 110-річчя від дня народження Марії Приймаченко (приміщення Миргородської районної бібліотеки для дітей).

13.00

Інформаційне повідомлення «Примара волі» (до 230-річчя від початку Турбаївського повстання) (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).