Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 08 по 12 липня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 08 по 12 липня 2019 року

08.07.-12.07.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації.

08.07.-14.07.

Музичний фестиваль «В гостях у Гоголя» (приміщення Миргородського районного будинку культури).

08.07.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

13.00

Родинне свято «Сім'я, родина – це велике диво, там є любові ласка і тепло» - засідання клубу «Сучасник»; (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

09.07.

10.00

Нарада з керівниками районних закладів культури «Про  підготовку об’єктів культури району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року» (приміщення відділу культури і архіву Миргородської райдержадміністрації).

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Великобайрацької сільської ради керівником апарату райдержадміністрації.

15.00

Поетично-пісенна майстерня до Дня родини; (приміщення Миргородського районного будинку культури).

10.07.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Фесенка В.А.

11.07.

Weekend для малечі (Candy-bar, майстер-класи, дискотека) до Всесвітнього Дня шоколаду; (приміщення Миргородського районного будинку культури).

12.07.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Гаркушинської сільської ради керівником апарату райдержадміністрації.

14.07.

Свято села Дібрівки «Моє село, мій рідний край»; село Дібрівка Миргородського району.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                           В.М.Хоменко