Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 10 по 16 червня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 10 по 16 червня 2019 року

10.06.-14.06.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

10.06.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб

11.00

Нарада з керівниками районних закладів культури «Про заплановані заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні» (приміщення відділу культури і архіву Миргородської райдержадміністрації).

11.06.

09.00

Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

10.00

Виїзний особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М. на території Хомутецької сільської ради

12.06.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

17.00-18.00

"Гаряча" телефонна лінія за участі першого заступника голови райдержадміністрації Фесенка В.А.

13.06.

10.00

Засідання робочої групи з питання контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

10.00

Виїзний особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М. на території Попівської сільської ради

11.00

Районна комісія з питань надання матеріальної допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями за рахунок коштів районного бюджету

14.06.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Засідання постійних комісій та президії районної ради

Засідання позачергової 43 сесії районної ради сьомого скликання

12.00