Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 11 по 15 грудня 2017 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 11 по 15 грудня 2017 року

11.12.-15.12.

Оперативно-розпорядчі наради у голови райдержадміністрації Коваленка Ю.М.

11.12.-15.12.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

12.12.

09.00

Виїзний особистий прийом громадян Хомутецької сільської ради керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

13.12.

09.30

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету.

10.00 -14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

11.00

Семінар – практикум вчителів початкових класів «Інноваційні технології в початковій школі» (Хомутецька ЗОШ).

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю заступника голови райдержадміністрації Гуржія О.В.

14.12.

10.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Савинцівської сільської ради  головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

10.00

Урочистості та концертна программа «Ваш подвиг пам'ятатимем завжди» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (приміщення Миргородського районного будинку культури).

10.00 -14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

16.00

Реквієм пам'яті «Ви смерть приборкати зуміли на тім останнім рубежі» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

15.12.

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

11.00

Семінар – практикум вчителів української мови «Активізація пізнавальної активності учнів на уроках української мови»  (Великосорочинська ЗОШ).

11.00

Семінар – практикум вчителів музичного мистецтва  «Музика – диво світу» ( Гаркушинська  СШ).

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                              В.М.Хоменко