Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 11 по 15 листопада 2019 року

11.11.-15.11.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації.

11.11.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

12.11.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Зуєвецької сільської ради керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Засідання школи молодого вчителя «Педагогічна творчість, як основа формування педагогічної майстерності вчителя: що таке майстерність у педагогіці» (Кибинська ЗОШ).

13.11.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Виставка-персоналія «Сивий голуб українського гумору» до 130- річчя від дня народження О.Вишні (приміщення Миргородської районної бібліотеки для дітей).

17.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Фесенка В.А.

14.11.

10.00

Проведення змагань Гімназіади Миргородщини з шахів серед команд юнаків та дівчат 2013 р.н. і молодше ( Зубівський НВК).

Проведення змагань Гімназіади Миргородщини з тенісу серед команд юнаків та дівчат 2013 р.н. і молодше ( Зубівський НВК).

15.11.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Слобідської сільської ради виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Районні змагання з техніки пішохідного туризму ( Гаркушинський ЗЗСО).

10.00

Семінар – практикум вчителів початкових класів «Формування компетентностей молодших школярів засобами інформаційно – комунікаційних технологій (Дібрівська ЗОШ).

10.00

Засідання творчої групи вчителів біології «Використання інноваційних технологій у вивченні біології» (Кибинська ЗОШ).

16.11.

12.00

Концертна програма «Хвала хліборобам» до Дня працівників сільського господарства (приміщення Миргородського районного будинку культури).

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                           В.М.Хоменко