Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 12 по 16 лютого 2018 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 12 по 16 лютого 2018 року

12.02.-16.02.

08.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

12.02.-16.02.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

12.02.

09.00

Засідання робочої групи з питань розробки проекту програми зайнятості населення

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Дібрівської сільської ради  заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

13.02.

09.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Конкурс читців «Тарасовими шляхами» (зал засідань райдержадміністрації).

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Великообухівської сільської ради керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

14.02.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Участь у засіданні постійних комісій районної ради.

13.00

Тренінг для вчителів початкових класів на базі Гаркушинської СШ.

15.02.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

10.00

Нарада з питання організації проведення І етапу Всеукраїнської військово - патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

12.00

Виїзний масовий захід працівників Миргородської центральної районної бібліотеки з нагоди 105-річчя від дня народження В.Безорудька краєзнавче свято «І душевний, і талановитий» (приміщення Хомутецької сільської бібліотеки).

13.00

Тематичний захід «Долі, обпалені війною...» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

16.02.

10.00

Участь у засіданні сесії районної ради.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                              В.М.Хоменко