Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 14 по 18 листопада 2016 року

14.11.-18.11.

08.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації.

14.11.-18.11.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

14.11.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Комишнянської селищної ради заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

15.11.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо призначення житлових субсидій населенню.

2. Про стан будівель та інженерних мереж закладів освіти району.

3. Про цінову ситуацію на продовольчому ринку району.

4. Про роботу Зубівської сільської ради, відділу культури і архіву райдержадміністрації зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

5. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації                 Коваленком Ю.М.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Засідання постійних комісій районної ради.

11.00

Виїзний особистий прийом громадян Остапівської сільської ради керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

15.11.-05.12.

Проведення державної атестації Великосорочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

16.11.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Данилевським В.І.

10.00

Засідання творчої групи біологів «Організація роботи в групах з елементами арт - терапії на уроках біології» на базі Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

10.00

Семінар - нарада бібліотекарів «Роль шкільної бібліотеки в сучасному освітньому просторі» на базі Ромоданівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю заступника голови райдержадміністрації Гуржія О.В.

17.11.

09.30

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів (відділ освіти райдержадміністрації).

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

18.11.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Участь у засіданні сесії районної ради.

10.00

Районні змагання з техніки пішохідного туризму в приміщенні на базі Гаркушинської СШ І-ІІІ ступенів.

11.00

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                          В.М.Хоменко