Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 14 по 18 жовтня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 14 по 18 жовтня 2019 року

14.10.-18.10.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації.

14.10.

10.00

Урочистості до Дня захисника України за участі очільників міста та району

11.00

Відкриття виставкової експозиції та тематичний концерт «Герої нашого часу» до Дня Захисника України (приміщення Миргородського районного будинку культури)

15.00

Концертна програма до дня села Великої грем’ячі «Моє рідне село» (приміщення Великогрем’ячанського сільського клубу)

15.00

Концертна програма «Село моє, колиска України» до Дня села (приміщення Великообухівського сільського будинку культури)

15.10.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

15.00

Відкриття фотовиставки «З війни до миру. Повернення» до Дня захисника України (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки)

16.10.

10.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання

17.10.

10.00

Особистий прийом громадян виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

11.00

Обласний семінар « Особливості національно - патріотичного виховання в контексті викладання предметів «фізична культура» та « Захист Вітчизни» (Попівська ЗЗСО І-ІІІ ст.), ОНЗ «Трудолюбівський ЗЗСО І- ІІІст.)

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації Хоменка В.М.

18.10.

10.00

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Мітинг-реквієм «З Перемогою» присвячений до Дня визволення селища Комишня (біля пам’ятного знаку)

11.00

Тренінг для вчителів 1 класів, які викладають за принципом НУШ» Організація ефективного і безпечного середовища. Педагогіка партнерства: сутність основ принципів (районна бібліотека)