Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 15 по 19 травня 2017 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 15 по 19 травня 2017 року

15.05.-19.05.

08.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

15.05.-18.05.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

16.05.

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про виконання місцевих бюджетів Миргородського району по доходах та стан фінансування заробітної плати, розрахунків за енергоносії бюджетних установ району за І квартал 2017 року.

2. Про організацію заходів з оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій.

4. Про роботу виконкомів Ромоданівської селищної, Черевківської сільської рад, сектору містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту райдержадміністрації зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

5. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

11.00

Виїзний особистий прийом громадян Вовнянської сільської ради керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

17.05.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини.

11.00

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів (відділ освіти райдержадміністрації).

18.05.

09.00

Засідання редакційної ради комунального підприємства «Інформаційний центр «Миргородщина».

10.00

Семінар вихователів дошкільних навчальних закладів на тему «Розвиток зв’язного мовлення для дітей старшого віку» (Великосорочинський дошкільний заклад).

19.05.

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

11.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Керівник

апарату райдержадміністрації                                                         В.М.Хоменко