Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 18 по 21 квітня 2017 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 18 по 21 квітня 2017 року

18.04.-21.04.

08.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

18.04.-21.04.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

18.04.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про виконання місцевих бюджетів Миргородського району по доходах та стан фінансування заробітної плати, розрахунків за енергоносії бюджетних установ району за І квартал 2017 року.

2. Про проведення заходів з нагоди Міжнародного дня пам’яті та примирення в рамках відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та Перемоги у Другій світовій війні.

3. Про закінчення 2016 – 2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації випускників 9, 11 класів.

4. Про роботу Миргородської центральної районної лікарні зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

5. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

13.00

Велика читацька пригода до 80-річчя від дня народження В.Рутківського «Пригоди компанії Рутківського» (читальна зала Миргородської районної бібліотеки для дітей.

19.04.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

11.00

Виїзд робочої групи з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю заступника голови райдержадміністрації Гуржія О.В.

20.04.

09.00

Семінар – нарада з питань застосування прогресивних методів підготовки грунту та посіву ярих культур нових сортів та гібридів.

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

11.00

Засідання районної призовної комісії.

21.04.

09.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). м.Миргород.

11.00

Міськрайонні урочистості з нагоди 30-річчя заснування Організації ветеранів України (Миргородський районний будинок культури).

Керівник

апарату райдержадміністрації                                                         В.М.Хоменко