Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 18 по 22 березня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 18 по 22 березня 2019 року

18.03.-22.03.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

18.03.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

Виїзне засідання членів атестаційної комісії «Вивчення досвіду вчителів, які атестуються»  (Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

19.03.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан готовності сільськогосподарських товаровиробників району до проведення комплексу весняно – польових робіт.

2. Про стан надання медичних послуг КНП «Миргородський центр первинної медико – санітарної допомоги» в умовах реформування закладів охорони здоров’я.

3. Про цінову ситуацію на продовольчому ринку району.

4. Про роботу виконкому Петрівцівської сільської ради, Миргородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

5. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

14.00

Патріотичний діалог «Сторінки надій нездійсненних. Революція 1917-1921р.р.» – до 100-річчя Української Революції;

(приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки)

Семінар заступників з виховної роботи «Форма життєвої компетентності учнів в умовах творення НУШ». (Кибинська ЗОШ І-ІІІ ст.).

20.03.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Виїзне засідання членів атестаційної комісії «Вивчення досвіду вчителів, які атестуються»  (Зуївцівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

11.00

Історичний віраж «Гетьман Мазепа та його доба» - до 380-ти річчя від дня народження І. Мазепи; (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації Хоменка В.М.

21.03.

09.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

Виїзне засідання членів атестаційної комісії «Вивчення досвіду вчителів, які атестуються»  (Черкащанський НВК).

22.03.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Семінар вихователів «Формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку шляхом використання методики айдетиків та засобами логоритміки» ( Клюшниківська ЗОШ І-ІІІ ст.).