Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 18 по 22 грудня 2017 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 18 по 22 грудня 2017 року

18.12.-22.12.

Оперативно-розпорядчі наради у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Фесенка В.А.

18.12.-22.12.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

18.12.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Ярмаківської сільської ради заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

14.00

Нарада з питання передачі закладів соціальної сфери району Великосорочинській ОТГ.

19.12.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підготовку та проведення в навчальних закладах району новорічних, різдвяних свят  та шкільних канікул.

2. Про стан архівної справи в районі.

3. Про роботу виконкомів Комишнянської селищної, Савинцівської сільської рад, відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

4. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Участь в обласних заходах до Дня Святого Миколая (діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування).

10.00

Народознавчий вернісаж «На Святого Миколая Божа іскорка засяє» (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

13.00

Дитячий ранок «Гей, народе, зустрічай! Йде Святитель Миколай!»  (приміщення Миргородської районної бібліотеки для дітей).

20.12.

09.30

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00 -14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

11.00

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

12.00

Конкурс – захист робіт учасників МАН ( актова зала відділу освіти райдержадміністрації).

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації Хоменка В.М.

21.12.

10.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

10.00

Нарада з питання підбиття підсумків роботи закладів культури за 2017 рік щодо зміцнення матеріально-технічної бази.

11.00

Засідання районного Комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури.

22.12.

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Участь у засіданні сесії районної ради.

11.00

Семінар – практикум вчителів зарубіжної літератури «Впровадження медіа - ресурсів на уроках зарубіжної літератури» (Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

12.00

Фінальні змагання з баскетболу на базі Біликівського навчально – виховного комплексу.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Черкащанської сільської ради першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                              В.М.Хоменко