Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 18 по 22 листопада 2019 року

18.11.-22.11.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації.

18.11.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Моніторинг стану справ та надання методичної допомоги в закладах загальної середньої освіти району. Вивчення професійної діяльності педагогічних працівників Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які атестуються у 2019-2020 навч. році.

19.11.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан забезпечення своєчасності виплати заробітної плати та погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях та господарствах району.

2. Про роботу виконкому Зуєвецької сільської ради, служби у справах дітей райдержадміністрації зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

3. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

20.11.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Моніторинг стану справ та надання методичної допомоги в закладах загальної середньої освіти району. Вивчення професійної діяльності педагогічних працівників Кибинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які атестуються у 2019-2020 навч. році.

17.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації Хоменка В.М.

21.11.

10.00

Тематичні заходи «Євромайдан: події і люди» до Дня гідності та свободи (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

13.00

Літературно-музична композиція «Народжені вмерти за Батьківщину - залишаються жити у віках» до Дня Гідності та Свободи (приміщення Миргородського районного будинку культури).

Зональні обласні змагання з міні-футболу серед юнаків.

Полив'янський НВК.

22.11.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Районний семінар-практикум шкільних бібліотекарів «Впровадження сучасних форм роботи в діяльності шкільних бібліотекарів та підвищення їх професійної компетентності». (Комишнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

10.00

Районний семінар-практикум учителів хімії «Реалізація наскрізних змістовних ліній у шкільному курсі хімії». (Комишнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

14.00

Театралізована концертна програма «Голодомор. Голос тихої безодні» до Дня пам`яті жертв голодомору 1932-1933 років (приміщення Миргородського районного будинку культури).

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                           В.М.Хоменко