Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 19 по 23 грудня 2016 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 19 по 23 грудня 2016 року

19.12.- 23.12.

08.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації.

19.12.

Участь дітей-сиріт району в обласному святі з нагоди Дня святого Миколая.

20.12.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підготовку та проведення в навчальних закладах району новорічних, різдвяних свят  та шкільних канікул.

2. Про стан архівної справи в районі.

3. Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, виконкомів Комишнянської селищної ради, Савинцівської сільської ради зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

4. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації                 Коваленком Ю.М.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Семінар – практикум учителів української мови на базі Трудолюбівської ЗОШ І – ІІІ ст.

21.12.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

09.30

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Данилевським В.І.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації Хоменка В.М.

22.12.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Черевківської сільської ради головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

13.00

Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.

23.12.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

09.00

Виїзний особистий прийом громадян Слобідської сільської ради першим заступником голови райдержадміністрації Данилевським В.І.

10.00

Нарада з питання виконання районного плану заходів із виконання в 2016 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року».

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                                           В.М.Хоменко