Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 20 по 24 листопада 2017 року

20.11.-24.11.

Оперативно-розпорядчі наради у голови райдержадміністрації    Коваленка Ю.М.

20.11.-24.11.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

20.11.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

21.11.-24.11.

Участь в обласних змаганнях з шахів (м. Миргород).

21.11.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан забезпечення своєчасності виплати заробітної плати та погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, установах, організаціях та господарствах району.

2. Про діяльність центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

3. Про роботу виконкомів Гаркушинської, Дібрівської сільських рад, відділу культури і архіву райдержадміністрації зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

4. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

12.00

Інформаційне повідомлення «Наш дух не зламати, свободу не вбити» (до Дня Гідності і Свободи) (приміщення Миргородської районної бібліотеки для дітей).

15.00

Інформаційно-патріотична година «Ми вільні громадяни вільної Держави» (до Дня Гідності і Свободи) (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

22.11.

09.30

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету.

10.00 -14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

11.00

Семінар – практикум з географії «Самостійна робота як засіб активізації пізнавальної діяльності школярів»  ( Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

12.00

Семінар – практикум з англійської мови «Використання тестових технологій на уроках англійської мови» (Ромоданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації Хоменка В.М.

23.11.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Клюшниківської сільської ради головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

10.00– 14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

24.11.-26.11.

Участь у відкритому XXІІ чемпіонаті області з ТПП в приміщенні (м.Карлівка).

24.11.-26.11.

Тематичні заходи в населених пунктах району у зв’язку з Днем пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій.

24.11.

10.00– 14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Семінар - практикум бібліотекарів «Розвиток творчих здібностей учнів інноваційними засобами бібліотечної роботи»  (Гаркушинська СШ І-ІІІ ступенів).

12.00

Година пам’яті «Душа, як свічка - тане й догоряє» до Дня пам’яті жертв політичних репресій (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

26.11.

13.00

Бесіда «Чорні роки Миргородщини» (по книзі О.Джуня, Миргород, 2014) (приміщення Миргородської районної бібліотеки для дітей).

17.00.

Година пам'яті - «Лиха коса Голодомору:1932-1933» (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                              В.М.Хоменко