Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 20 по 26 травня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 20 по 26 травня 2019 року

20.05.-24.05.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

20.05.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

протягом тижня

Виставка-персоналія «Великий державник України» до 140-а річчя від дня народження Симона Васильовича Петлюри.

(приміщення Миргородської районної бібліотеки для дітей)

21.05.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про закінчення 2018 – 2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації випускників 9, 11 класів.

2. Про роботу виконкомів Комишнянської селищної та Савинцівської сільської рад зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

3. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

22.05.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

14.00

Еко-роздуми «Спільна справа зробить світ яскравим» до міжнародного Дня біорізноманіття;

(приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки)

23.05.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М. на території Великообухівської сільської ради

10.00

Комісія з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету

11.00

Районна комісія з питань надання матеріальної допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями за рахунок коштів районного бюджету

24.05.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

25.05.

10.00