Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 21 по 25 листопада 2016 року

21.11.-25.11.

08.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації.

21.11.-25.11.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

21.11.

09.30

Школа лідерів учнівського самоврядування на базі відділу освіти райдержадміністрації.

22.11.

09.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо призначення житлових субсидій населенню.

2. Про стан будівель та інженерних мереж закладів освіти району.

3. Про цінову ситуацію на продовольчому ринку району.

4. Про роботу Зубівської сільської ради, відділу культури і архіву райдержадміністрації зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

5. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

22-23.11.

Участь в VII обласній науково – практичній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина - земля моя свята».

22-25.11.

Обласні змагання з шахів серед юнаків та дівчат на базі Миргородської дитячо – юнацької спортивної школи.

23.11.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про готовність транспортної інфраструктури та об’єктів дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016 року.

2. Про надходження  власних коштів до бюджету Миргородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та виплати пенсій.

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної державних адміністрацій за підсумками 9 місяців 2016 року.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Данилевським В.І.

10.00

Семінар вчителів англійської мови на тему «Роль кабінету іноземної мови в організації та проведенні уроків» на базі Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації Хоменка В.М.

24.11.

10.00

Перегляд уроків та майстер – класів номінантів конкурсу «Учитель року» Дібрівська, Гаркушинська ЗОШ І-ІІІ ст.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Петрівцівської сільської ради головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

15.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

25.11.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Школа резерву керівних кадрів на базі Кибинцівської ЗОШ І-ІІІ ст.

25-26.11.

Тематичні заходи в населених пунктах району з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                                           В.М.Хоменко