Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 23 по 27 вересня 2019 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 23 по 27 вересня 2019 року

23.09.-27.09.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації.

23.09.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

24.09.

09.00

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету

10.00

Виїзний особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М. на території Черевківської сільської ради

25.09.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

11.00

Оперативно методична нарада завідувачів ЗДО «Особливості організації методичної роботи з керівниками ЗДО ( актова зала  районної бібліотеки)

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю керівника апарату  райдержадміністрації Хоменка В.М.

26.09.

11.00

3асідання робочої групи з питання контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування

14.00

Інструктивно методична нарада заступників з виховної роботи та педагогів-організаторів(ОНЗ Трудолюбівський ЗЗСО)

27.09.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Фесенком В.А. на території Шахворостівської сільської ради

11.00

Районні урочистості «Бібліотек@ - територія єдності» до Всеукраїнського Дня Бібліотек (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки)