Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 24 по 28 квітня 2017 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 24 по 28 квітня 2017 року

24.04.-28.04.

08.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

24.04.-28.04.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

24.04.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Великообухівської сільської ради заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

10.00

Засідання районної призовної комісії.

25.04.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Участь в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач 2017» (Книгоманія 2017) (Полтавська обласна бібліотека для дітей імені П.Мирного).

11.00

Виїзний особистий прийом громадян Дібрівської сільської ради керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

15.00

Засідання Установчих зборів з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

26.04.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Мітинг – реквієм приурочений 31- річниці аварії на ЧАЕС (парк Слави м. Миргород).

16.00

Екологічний прам-тайм «Дзвони Чорнобиля душу тривожать» (читальний зал Миргородської центральної районної бібліотеки).

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю керівника апарату райдержадміністрації Хоменка В.М.

27.04.

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Зубівської сільської ради головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

10.00

Нарада з питання проведення заходів з нагоди Міжнародного дня пам’яті та примирення в рамках відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та Перемоги у Другій світовій війні.

28.04.

09.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

09.00

Нарада з художньо-артистичним персоналом закладів культури клубного типу «Про формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу» (Миргородський районний будинок культури).

10.00

Семінар-практикум для керівників хореографічних гуртків, студій та самодіяльних колективів на тему: «Роль хореографічного мистецтва на розвиток творчих здібних дітей» (Миргородський районний будинок культури).

10.00

Обласні змагання з крос походу (Комишнянська ЗОШ І-ІІІ ст.).

10.00

Майстер - клас з хімії «Ефективна підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання»  (відділ освіти райдержадміністрації).

Керівник апарату райдержадміністрації                                В.М.Хоменко