Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 25 по 29 листопада 2019 року

25.11.-29.11.

08.00

Оперативно - розпорядча нарада у виконувача обов’язків голови райдержадміністрації.

25.11.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

26.11.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Клюшниківської сільської ради керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури «Педагогічна майстерність вчителів як умова успішного формування предметних компетентностей». (Клюшниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

27.11.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Особистий прийом громадян виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Виїзне засідання атестаційної комісії з моніторингу стану справ та надання методичної допомоги педагогічним працівникам Кибинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які атестуються у 2019-2020 навчальному році.

28.11.

09.00

Засідання колегії райдержадміністрації.

10.00

Засідання творчої групи вчителів-словесників «До чистих джерел» на базі Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з теми «Педагогічна творча мозаїка: співпраця вчителя та учнів на уроках рідної мови та літератури».

10.00

Засідання колегії відділу культури і архіву райдержадміністрації «Заклади культури в умовах децентралізації» (приміщення Миргородського районного будинку культури).

29.11.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Хомутецької сільської ради виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

10.00

Семінар-практикум завідуючих закладів дошкільної освіти на базі Черевківського ДНЗ «Струмочок» з тематики «Використання методу творчого проекту у дошкільних закладах».

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                           В.М.Хоменко