Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 26 по 29 грудня 2017 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 26 по 29 грудня 2017 року

26.12.-29.12.

Оперативно-розпорядчі наради у голови райдержадміністрації Коваленка Ю.М.

26.12.-29.12.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

26.12.

09.00

Виїзний особистий прийом громадян Шахворостівської сільської ради керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Участь учнівських та педагогічних колективів навчальних закладів району в Обласній благодійній акції «Допомога батальйону «Полтава» ( м. Полтава).

10.00

Новорічний дитячий ранок (приміщення Миргородського районного будинку культури).

27.12.

09.30

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

10.00 -14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю голови райдержадміністрації Коваленка Ю.М.

28.12.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Черевківської сільської ради  головою райдержадміністрації Коваленком Ю.М.

10.00

Новорічний дитячий ранок для дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей, позбавлених батьківського піклування (приміщення Миргородського районного будинку культури).

10.00 -14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

29.12.

09.00

Новорічні віншування для працівників установ, організацій, закладів району (приміщення установ, організацій, закладів району).

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                              В.М.Хоменко