Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 26 по 30 грудня 2016 року

Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 26 по 30 грудня 2016 року

26.12.- 30.12.

08.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації та керівника апарату райдержадміністрації.

26.12.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Шахворостівської сільської ради заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

27.12.

Участь дітей пільгових категорій району в святі з нагоди Нового року в м. Полтава.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Ярмаківської сільської ради керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

28.12.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

09.30

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету.

10.00

Розширене засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про організацію заходів щодо попередження нещасних випадків серед підлітків та учнівської молоді.

2. Про реалізацію державної політики з питань створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями та посилення соціального захисту інвалідів.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Данилевським В.І.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю голови райдержадміністрації Коваленка Ю.М.

29.12.

10.00

Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

30.12.

10.00 – 14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                                           В.М.Хоменко