Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 27 листопада по 01 грудня 2017 року

27.11.-01.12.

Оперативно-розпорядчі наради у голови райдержадміністрації    Коваленка Ю.М.

27.11.-01.12.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

28.11.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Солонцівської сільської ради керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

І районний  етап конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук  (відділ освіти райдержадміністрації).

29.11.

09.30

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги за рахунок коштів районного бюджету.

10.00 -14.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови райдержадміністрації Фесенком В.А.

11.00

Семінар – практикум з хімії «Використання наочностей та технічних засобів навчання на уроках хімії»  (Попівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю голови райдержадміністрації Коваленка Ю.М.

30.11.

10.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

10.00– 14.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

10.00

Заключний етап конкурсу «Учитель року» (зал засідань районної ради).

01.12.

10.00– 14.00

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

15.00

Інформаційний дайджест «Краща вакцина від СНІДу» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (приміщення Миргородської центральної районної бібліотеки).

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                              В.М.Хоменко