Основні заходи Миргородської райдержадміністрації з 29 травня по 02 червня 2017 року

29.05.-02.06.

08.00

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації.

29.05.-02.06.

Виїзд робочої групи з питань здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування.

29.05.

10.00

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та районних служб.

10.00

Виїзний особистий прийом громадян Петрівцівської сільської ради заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

30 -31.05.

XXІІІ районний туристський зліт (м. Миргород).

30.05.

11.00

Виїзний особистий прийом громадян Слобідської сільської ради керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Засідання постійних комісій районної ради.

31.05.

09.00

Засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, призначення житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання.

10.00

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні «Детальний план території господарського двору на території Шахворостівської сільської ради Миргородського району».

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю голови райдержадміністрації Коваленка Ю.М.

01.06.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації Гуржієм О.В.

11.00

День дитячих розваг до Дня захисту дітей «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – сонце, мир і доброта» (Миргородська центральна районна бібліотека для дітей).

02.06.

Особистий прийом громадян керівником апарату райдержадміністрації Хоменком В.М.

10.00

Концерт до Дня захисту дітей «Країна дитячих мрій» (Миргородський районний будинок культури).

11.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Керівник

апарату райдержадміністрації                                                             В.М.Хоменко