11 жовтня - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

11 жовтня - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Щиро вітаємо працівників та ветеранів санітарно-епідеміологічної служби Миргородщини з професійним святом.

Державний санітарно-епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, праці, харчування, відпочинку, виховання і навчання дітей та підлітків. Тому санітарно-епідеміологічна служба займає ключову позицію в системі охорони здоров’я держави.

Серед багатьох проблем, що вирішуються сьогодні в країні, однією з найважливіших є збереження здоров’я людей та забезпечення належних санітарно-епідемічних умов як у виробничій, так і побутовій сферах.

З нагоди свята бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та благополуччя. Нехай вам завжди посміхається доля, життя дарує спокій і добробут, а робота приносить радість та задоволення.

Голова райдержадміністрації                     Вікторія Ємець

Голова районної ради                                  Леонід Яринич