15 листопада – День працівників сільського господарства

15 листопада – День працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства Миргородщини!

Вітаємо з нагоди вашого професійного свята!

Цей день святковий для всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ.

В умовах сьогодення, окрім професіоналізму, працьовитості та самовіддачі, вам доводиться ефективно застосовувати і комерційний талант, і ділову ініціативу, і основи сучасного менеджменту, щоб долати найбільші перепони та виклики ринку.

Щиро дякуємо вам, працівники сільського господарства, за любов до землі, мудрість і витримку.

Бажаємо вам, шановні хлібороби, здоров'я, добробуту і успіху в усьому. Нехай ваша досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції.

Голова райдержадміністрації      Вікторія Ємець

Голова районної ради                 Леонід Яринич