15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні жителі Миргородщини!

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Після Другої Світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Наймасштабнішою та однією з найтрагічніших сторінок в історії народу України була війна в Республіці Афганістан.

Ці війни залишили невиліковну рану в серцях українців, хто брав участь у бойових діях, хто втратив синів, батьків чи друзів.

Нині на українській землі вже 10 років війна. Серед перших, хто пішов боротися проти російського агресора були саме ветерани локальних збройних конфліктів минулих років. Наразі вони використовують свій бойовий досвід для захисту України від російських загарбників.

Схиляю голову перед синами України, які воювали та загинули в 16-ти країнах світу. Світла пам’ять Героям, які віддали життя за свою державу в російсько-українській війні.

Слава кожному, хто боронить рідну землю сьогодні!

Віталій ДЯКІВНИЧ

начальник Миргородської районної військової адміністрації