18 вересня – День визволення Миргородщини від фашистських загарбників

18 вересня – День визволення Миргородщини від фашистських загарбників

Дорогі ветерани та шановні  жителі та гості Миргородщини!

Прийміть найщиріші привітання із Днем визволення Миргородщини від німецько-фашистських загарбників!

Сьогодні ми низько вклоняємося солдатам, які ціною власного життя зупинили фашистську навалу – заради щасливого майбутнього наступних поколінь, вибороли право жити вільно на рідній землі.

Вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наш район від нацистських окупантів. Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!

Вклоняємося тим, хто захистив нашу землю від ворога сімдесят сім років тому, та пишаємося справжніми героями, які щодня боронять єдність, свободу та незалежність Вітчизни.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів.

Бажаємо всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям району міцного здоров'я, мирного неба, добра, злагоди, оптимізму, любові та уваги рідних і близьких!

З повагою,

Вікторія Ємець,                                                              Леонід Яринич,

голова                                                                            голова

районної державної                                                             районної ради