20 лютого – День Героїв Небесної Сотні Шановні Миргородці!

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Шановні Миргородці!

Сьогодні роковини страшної трагедії на Майдані, під час якої у сутичках протестувальників із силовиками у центрі Києва загинули понад сто осіб, сотні були поранені, найбільше з яких саме 20 лютого. Більшість людей загинули від куль снайперів, які влучали протестувальникам у голову, серце і шию. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати «Небесною сотнею».

Два роки відділяють нас від тих страшних лютневих подій, які назавжди ввійшли в історію України трагічними і кривавими сторінками. Ми назавжди запам’ятаємо ті лютневі дні, коли гинула Небесна Сотня.

На шляху боротьби за демократичні цінності та європейські прагнення їх не зупинили ні кулі снайперів, ні гранати, ні людська жорстокість. За таку бажану свободу українському народу довелося заплатити кров’ю кращих своїх синів.

У День Героїв Небесної Сотні ми згадаймо всіх борців за нашу свободу. Сьогодні як ніколи раніше, ми маємо бути об’єднаними навколо спільних цінностей та ідеалів, вірити, що жертви були не марні і берегти пам’ять про тих, хто загинув, виборюючи для нас незалежність.

Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Україна не раз піднімалася з колін, доводила ворогам свою нездоланність, йшла під кулі, щоб захистити свою державність, своїх дітей. Ми сьогодні знову долаємо ворога, захищаючи свою незалежність на сході України. І віримо, що перемога буде за нами, бо ми боронимо свою землю, захищаємо майбутнє своїх дітей.

Слава живим героям і світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність!

Слава Українському народові!

З повагою,

Голова районної                                                                                            Голова районної

державної адміністрації                                                                                ради