21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Шановні жителі Миргородського району!

21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій. Це день глибокої скорботи і туги за тисячами обірваних життів наших співвітчизників.

Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Людей розстрілювали, морили голодом, відправляли у в'язниці, табори, заслання.

Ми згадуємо всіх, хто безвинно постраждав в ті страшні роки, хто загинув в застінках в’язниць і таборів, чиї долі були покалічені тоталітарним режимом.

Після широкомасштабного вторгнення росії терор і політичні переслідування стали моторошною реальністю для величезної кількості українців, чиї міста і села окупували війська агресора. Ідеологічні спадкоємці срср у путінській росії знову принесли на українську землю масові політичні репресії.

Не забуваймо трагічні сторінки нашої історії і сьогодення.

Вічна пам'ять...

Разом до Перемоги!