28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Шановні миргородці!

У ці дні ми вшановуємо відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишаться події Другої світової війни, яка принесла на нашу землю стільки болю та крові, коли за право бути вільним наш народ заплатив неймовірно страшну ціну.

Схиляємо голови перед мужністю воїнів, що запекло боролися за свободу рідної землі. Вшановуємо пам’ять мільйонів загиблих у ратних боях. Згадуємо і про численні жертви серед мирного населення у ті жахливі роки.

Друга світова війна торкнулася смертоносним крилом кожної української родини. Тож громадянський обов’язок кожного – пам’ятати, якою ціною здобуто перемогу над фашистськими загарбниками.

Низький уклін, перш за все, вам, шановні ветерани! Ваші сини та онуки сьогодні стали на захист кордонів на сході. Ви для них – приклад справжньої мужності та звитяги, нескореності духу та незламності.

Бажаємо всім міцного здоров’я, родинного затишку, миру, злагоди та добробуту!

З повагою,

Голова райдержадміністрації              Вікторія Ємець