30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня  - Всеукраїнський день бібліотек

Напередодні професійного свята, 26 вересня 2018 року, у читальній залі Миргородської центральної районної бібліотеки відбулися урочистості, на яких привітали усіх бібліотечних працівників.
Із вітальним словом до присутніх звернулися голова Миргородської районної ради Леонід Яринич та заступник голови Миргородської райдержадміністрації Олександр Гуржій. За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи Миргородщини почесними грамотами були нагороджені Ігольніцина Людмила Абросимівна – провідний бібліотекар відділу обслуговування Миргородської центральної районної бібліотеки, Демидко Любов Іванівна - завідуюча Попівською сільською бібліотекою – філіалом.

Долучилися до вітань начальник відділу культури і архіву Миргородської райдержадміністрації Наталія Халдай, заступник директора Миргородської централізованої бібліотечної системи Валентина Зінченко, які також вручили грамоти: Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації (Ганженко Наталії Василівні – бібліотекареві Біликівської сільської бібліотеки – філіалу, Роменській Людмилі Борисівні - бібліотекареві І категорії Єрківської сільської бібліотеки – філіалу), відділу культури і архіву Миргородської райдержадміністрації (Попович Наталії Василівні – методисту Миргородської центральної районної бібліотеки, Бабич Людмилі Володимирівні – завідуючої Хомутецької сільської бібліотеки – філіалу, Ситник Людмилі Григорівні – завідуючій Зуєвецької сільської бібліотеки – філіалу), Миргородської централізованої бібліотечної системи (Глебі Вірі Геннадіївні – завідуючій Гаркушинською сільською бібліотекою – філіалом).

Свою творчість присутнім дарував Олексій Мірніченко.

Говорять, що є три святих професії: вчитель, лікар, бібліотекар. Бібліотекар стоїть біля витоків мудрості, пізнання, допитливості. Це він хоронитель і провідник безлічі книг та журналів, це його побіжне слово інколи визначає і пристрасті, і захоплення на все життя.

Тож, шановні бібліотекарі,

Нехай ця осінь золота

Вам подарує вік щасливий

Щоб не згасала доброта

Щоб ваш важкий почесний труд

Був плідний, як багата осінь.