9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури тa майстрів народного мистецтва

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури

тa майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Миргородщини!

Щиро вітаємо зі святом усіх, хто обрав своєю професією бібліотечну, музейну чи клубну справу, хто пов’язав своє життя з діяльністю у сфері культури, професійного або аматорського мистецтва!

Наш край здавна відзначався талантами, які прославляли не тільки Миргородщину, а й Україну. Нам є ким гордитися. Це особистості, які створюють хороший настрій і відпочинок для інших. Вони згуртовують навколо себе талановитих від Бога людей, дарують хвилини радості і душевного задоволення.

Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток культури району. Адже без вашої підтримки й розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності й творчої думки неможливі позитивні зміни в суспільному житті.

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя та добробуту, невичерпної наснаги, мистецьких злетів і реалізації творчих проектів під мирним небом незалежної України!

Голова райдержадміністрації      Вікторія Ємець

Голова районної ради                 Леонід Яринич