Ансамбль «Мальви» - окраса рідного краю

Ансамбль «Мальви» - окраса рідного краю

У день, коли природа буяє літньою красою, коли сонце в зеніті світить найдовше, а ночі найкоротші, у святково прибраному парку біля будинку культури ярмаківчани відзначають традиційне народне гуляння Івана Купала.

Як тільки сонечко торкнулося верхівок красунь туй, злинули урочисті позивні свята. На них з нетерпінням чекали діти і дорослі, юнаки і дівчата, люди похилого віку. Кожен з них налаштувався на веселий настрій, гарну пісню, дотепний жарт і святкову кашу, приготовану на вогнищі. І варто сказати, що сподівання були виправдані у повній мірі. Учасники художньої самодіяльності Ярмаківського сільського будинку культури презентували, як завжди, цікаву культурну програму. Родзинкою заходу стала дискотека, яка була проведена у стилі 80 - 90х рр., де всім знайомі музичні композиції, виконувались нашими аматорами сцени. Неймовірно позитивна та енергійна атмосфера змушувала ярмаківських артистів переспівувати хіти аж до ранку, а присутніх, не залежно від віку, танцювати, не шкодуючи ніг. Різноплановість виконавців вразила глядачів . Всі були просто в захопленні.

Справжньою окрасою свята став жіночий ансамбль «Мальви». Минулого року на Івана Купала відбувся вдалий дебют цього колективу. Тому саме цей день ми вважаємо Днем народження ансамблю. З нагоди цієї події на заході сільський голова Світлана Носенко привітала наших дівчат, вручила подяку за активну життєву позицію, побажала міцного здоров’я, досягнення нових вершин, наснаги та творчого піднесення. Хоча колектив є молодим, проте має багато успішних і цікавих заходів. Без сумніву виступ «Мальв» є найкращою прикрасою, ліричним оздобленням, будь - якого свята. У творчому доробку жіночого ансамблю більше сотні пісень, що є кращими зразками сучасної української музики, класичних творів та обробки народних пісень.

Хто ж вони ярмаківські «Мальви»? Знайомтесь! Справжні берегині пісні Марія Коваленко і Тамара Цуркан. Ще будучи дівчатами, вони почали разом виступати на сцені. З того часу минуло вже не одне десятиліття, та любов до мистецтва у них не згасає. Сьогодні мабуть ніхто не візьметься підрахувати скільки вони знають пісень, дотепних жартів  та різних примовок. Марія Олексіївна і Тамара Василівна - це діамант колективу. Галину Стуконоженко - темпераментна, енергійна, запальна, людина, що кожною клітиною свого тіла відчуває музику - так про неї кажуть глядачі. Валентина Данилевська готова завжди дарувати свої пісні людям. Її чуттєве виконання ліричних пісень торкається струн душі глядачів. Валентина Олійник володарка ніжного голосу вражає щирістю душі. Ця артистка додає колективу неповторності та елегантності. Світлана Магльована – це невтомний генератор ідей, завзятий організатор, душа колективу. Їй під силу виконання будь - якої пісні. Олена Гончарова – компанійська, непередбачувана, відверта, легка на підйом, має природний талант. Швидко влилась у колектив юна,закохана в пісню талановита співачка – Олена Лаврінець, яка легко навчається, переймаючи досвід від старших.

І це ще не всі хороші слова, які можна сказати про учасників жіночого ансамблю. «Мальви» - це 8 жінок різних за віком і фахом, але з величезною любов’ю до пісні, що об’єдналися в один колектив, у якому панує повна рівноправність в інтересах гурту. Готуючись до будь - якого заходу, спільно обговорюють виступи, висловлюють власні думки, ідеї, критику. Це ті люди, які жертвують своїм часом, відпочинком після роботи, які дуже люблять співати, не пропускають жодної репетиції, завдяки чому, зростає виконавський рівень та розширюється творчий діапазон.

Дивляться на старших і прагнуть не відставати юні красуні Світлана Ріпка та Вікторія Гончарова, голоси, яких звучать злагоджено і співзвучно. А «на п’яти їм наступають» ще молодші Даша Янчак та Женя Шовкопляс, Яся Магльована та Каринка Ребрик. З нетерпінням на кожному концерті глядачі чекають дотепних жартів та цікавих пісень від Віталія Гончарова, Валерія Корсуна, Владислава Лещенка, Олександра Чеха та Назара Ротая. Без сумніву прикрасою будь - якого свята є постійні ведучі Карина Кириленко, Євгеній Стась та Тетяна Ярмоленко, які додають кожному заходу особливого шарму.

Тож хай, визнання і успіх завжди супроводжують цих талановитих людей, хай їхні серця гріють людська вдячність та повага.

Іван Стась, директор Ярмаківського

сільського будинку культури