Апаратна нарада

Апаратна нарада

19 березня в залі засідань районної ради відбулася нарада, яку провів заступник голови райдержадміністрації Олександр Гуржій, за участі заступника голови  районної ради Миколи Парфені з керівниками структурних підрозділів, керівниками підприємств, установ, організацій району.

На порядку денному розглянули питання:

1. Про стан готовності сільськогосподарських товаровиробників району до проведення комплексу весняно – польових робіт.

2. Про стан надання медичних послуг КНП «Миргородський центр первинної медико – санітарної допомоги» в умовах реформування закладів охорони здоров’я.

3. Про цінову ситуацію на продовольчому ринку району.

4. Про роботу виконкому Петрівцівської сільської ради, Миргородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

5. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

В ході роботи дані відповідні доручення.