Апаратна нарада

Апаратна нарада

18 березня в залі засідань відбулася нарада у голови райдержадміністрації Вікторії Ємець, за участі заступника голови районної ради Миколи Парфені. На порядку денному  розглянули питання:

1. Про стан надання медичних послуг населенню району в умовах реформування закладів охорони здоров’я.

2. Про роботу виконкомів Зубівської та Петрівцівської сільських рад зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

3. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

В ході роботи дані відповідні доручення.