Апаратна нарада

Апаратна нарада

16 липня  в залі засідань відбулася нарада у виконувача обов'язків голови райдержадміністрації Віктора Фесенка, за участі виконувача обов'язків голови районної ради Миколи Парфені.

В ході роботи було розглянуто питання:

1. Про хід жнив у сільськогосподарських підприємствах району.

2. Про роботу виконкому Великообухівської сільської ради зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

3. Про стан правопорядку, техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

В ході роботи дані відповідні доручення, зокрема забезпечити належну підготовку посівного матеріалу озимих культур 2019 року та доведення його до посівних кондицій.