День Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми відзначаємо річницю трагічних подій на Майдані, вшановуємо Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності, які боролися за європейське, вільне та незалежне майбутнє Батьківщини.

Цей день назавжди увійде в історію України як символ патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

Герої Небесної Сотні стали для всієї України не лише прикладом громадянської відваги та сили духу нашого народу, але і джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно продовжують справу Героїв Небесної Сотні, захищають наше з вами право на вільне життя.

Ми повинні і далі розвивати нашу країну, робити її сильною і заможною державою, якою б могли пишатися і ми, і наші нащадки.

Герої не вмирають, доки живе їхня слава!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                        Голова районної ради

Ю.М.Коваленко                                                    Л.М.Яринич