День пам'яті захисників України

День пам'яті захисників України

Сьогодні, 29 серпня вперше в Україні відзначали День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У сквері слави біля пам'ятного знаку загиблим в АТО відбулися меморіальні тематичні заходи,де згадували події 2014 року.

З промовою до присутніх звернулися голова районної ради Леонід Яринич, виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Віктор Фесенко, заступник міського голови Олександр Гуржій та голова спілки учасників АТО Сергій Бакало.

Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знаку.

Участь у заходах взяли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудові колективи, військовослужбовці та громадськість.