Динаміку реалізації проєктів, які фінансуються за кошти ДФРР, розглянули на апаратній нараді

Версія для друкуВерсія для друку

Динаміку реалізації проєктів, які фінансуються за кошти ДФРР, розглянули на апаратній нараді

На нараді в голови облдержадміністрації т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко поінформувала про стан використання й освоєння коштів Державного фонду регіонального розвитку, передбачених на реалізацію проєктів у поточному році.

За її словами, нині будівельна готовність підземного паркінгу – 60 відсотків, спортивного залу Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Решетилівського району – 26 відсотків, спортивного залу Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 50 відсотків.

«Будівельна готовність школи в Заводському – 100 відсотків. До 90 відсотків поліпшилася динаміка й по Мартинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Карлівського району. В Піщаному Кременчуцького району в реконструкції школи під ДНЗ приріст +25 відсотків. Будівельна готовність закладу – 95 відсотків», – повідомила Олена Онупко.

Очільниця Департаменту поінформувала, що комісія при Мінрегіоні 18 вересня погодила перерозподіл коштів по об’єктах і на Полтавщині. Зокрема, вирішила додатково спрямувати на реконструкцію Лубенського ДНЗ №9 «Берізка» 1,3 мільйона гривень, а на реконструкцію основної будівлі ДНЗ №1 «Теремок» – 2,5 мільйона гривень. Чекають тематичного розпорядження Кабінету Міністрів України. Будівельна готовність ДНЗ «Теремок» – 97 відсотків, а ДНЗ «Берізка» – 50 відсотків.

«25 вересня одержали дозвіл на проведення будівельних робіт із реконструкції стадіону в Бутенках Кобеляцького району, тож із наступного тижня буде ріст за показниками. На 10 відсотків зросла будівельна готовність по Лубенській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 і становить нині 40 відсотків. Такий же показник і по будівництву велосипедних доріжок по вулиці Гоголя в Миргороді, – сказала Олена Онупко. – За об’єктом впровадження сучасних інформаційних технологій для створення безпечного середовища громади міста Кременчука завершилися тендерні процедури. До 5 жовтня заплановане підписання договору, триває процедура оскарження. Також ми направили лист на Мінрегіон щодо можливості перерозподілу коштів на цей проєкт із листопада на жовтень у сумі 3 мільйони гривень. Очікуємо, що лист буде розглянутий і пропозицію погодять».

Олена Онупко поінформувала, як використовується субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів із реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень у закладах охорони здоров’я.

«На Полтавщину за цією субвенцією виділено 64 мільйони гривень. У поточному році в області 8 таких об’єктів. Один із них уже реалізований. Це приймально-діагностичне і рентгенологічне відділення 1-го поверху хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського. Наразі одержано 34,1 мільйона гривень субвенції. Це 53,3 відсотка від виділеної суми», – додала Олена Онупко.

За її словами, 25 вересня отримано дозвіл на початок будівельних робіт у КНП «Гадяцька ЦРЛ». Відбулося корегування проєкту щодо капремонту відділення КП «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради». Документацію передадуть на експертизу, а потім – на одержання дозволу на будівельні роботи. Реконструкція приймального відділення КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» триває, готовність – 35 відсотків. Проєктно-кошторисну документацію по КНП «Миргородська ЦРЛ» передано на експертизу, усуваються неточності. На реконструкцію приміщення хірургічного корпусу Горішньоплавнівської міської лікарні під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги 25 вересня був оголошений повторний тендер. 23 вересня дозвіл на будівництво отримало КНП «Хорольська ЦРЛ». Роботи починаються цього тижня.

«Контролюємо стан реалізації проєктів, які фінансуються з ДФРР, яким чином будуть витрачені кошти. Всі об’єкти, заплановані на 2020 рік, потрібно завершити, – наголосив Олег Синєгубов. – Разом із головами райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування маємо спільно докласти зусиль, щоб усі проєкти із реконструкції приймальних відділень, як мінімум, розпочати, а як максимум – завершити у 2020 році. Якщо до кінця року не встигнемо освоїти кошти, то вони будуть перерозподілені Міністерством розвитку громад та територій. Тоді міста втратять можливості отримати сучасні приймальні відділення. Цього не маємо допустити»

http://www.adm-pl.gov.ua/news/dinamiku-realizaciyi-proiektiv-yaki-finans...

 

Наверх ↑