До 21- ї річниці Конституції України

До 21- ї річниці Конституції України

28 червня біля пам'ятника Т.Шевченкові відбувся урочистий мітинг з нагоди 21-ї річниці Конституції України. Представники міської та районної влади, трудових колективів та громадських організацій, молодь поклали квіти до підніжжя пам'ятника.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся заступник Миргородського міського голови, депутат Полтавської обласної ради Костянтин Кірпосенко.

Долучився до вітального слова і голова Миргородської райдержадміністрації Юрій Коваленко.

Від молоді слово мав президент "Молодіжного парламенту", член обласного відділення Малої академії наук України, випускник школи культурної дипломатії Арсен Шумейко. Він, зокрема, говорив про перспективи навчання молоді у співпраці з європейськими проектами. Учениці ЗОШ №3 декламували поезію. Традиційно на державні свята біля пам'ятника Тарасові Шевченку звучать українські мелодії. Юні віртуози - квартет бандуристок дитячої музичної школи імені А. Коломійця  та вокалісти міського будинку культури виконали патріотичні композиції.

За матеріалами сайту