До річниці загибелі Олександра Авраменка

До річниці загибелі Олександра Авраменка

Два роки тому, 25 лютого 2016 року, куля ворожого снайпера обірвала життя Авраменко Олександра Івановича. Командира відділення 14-го окремого мотопіхотного батальйону військової частини А2167, під час виконання військового обов'язку поблизу с. Гранітне Волноваського району Донецької області.

Прощання з героєм відбулося першого березня 2016 на кладовищі смт Ромодан, де проживають його батьки.

Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, його вклад в перемогу над ворогом і у встановлення миру на нашій землі ніколи не буде забутий