Дорогі миргородці!

Дорогі миргородці!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо ці традиційно світлі свята зустріти у радісній, доброзичливій, теплій атмосфері. Хай у ваших домівках панують добробут та злагода.

Новорічне свято є символом нових надій та сподівань, тож нехай 2019 рік стане для нас роком миру та єдності, позитивних перетворень і звершень.

Щиро бажаємо, щоб свято Різдва Христового завітало до вас колядками та щедрівками, зігріло душевним теплом, добротою і любов’ю вашої родини.

Пам’ятаймо і про тисячі українських героїв, які у ці дні продовжують невтомно захищати наш спокій. Нехай їхня міць та мужність надихає кожного з нас!

Хай у новому році втілюються в життя наші плани і збуваються найзаповітніші мрії! Бажаємо усім миру, благополуччя, радості й добра!

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                Л.М. Яринич