Дорогі рятівники Миргородщини!

Дорогі рятівники Миргородщини!

Сердечно вітаємо всіх співробітників і ветеранів Державної служби України  з надзвичайних ситуацій з професійним святом – Днем рятувальника України.

Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.

Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі та рятувати людей.

Від імені районної державної адміністрації, районної ради та всіх мешканців району висловлюємо щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.

Бажаємо вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Хай здійсняться всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

З повагою,

Голова районної                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                            ради

Ю.М. Коваленко                                                                Л.М. Яринич